fbpx
Дозвілля
Оленько, так не може більше тривати, потрібно помилки виправляти. Адже любиш ще мене, давай все повернемо як було. Донька поки маленька, навіть не зрозуміє, що сталося. Скільки людей розходиться і сходиться, головне, не бути гордовитою, а все усвідомити

Василь дружину свого не цінував. Принаймні після появи доньки сімейне життя не складалося. На його думку дружина була винна в тому, що не могла зрозуміти просту і очевидну для Василя істину: він – чоловік, годувальник, сім’ю забезпечує, а значить і відпочивати повинен в законні вихідні, не змінювати звичного укладу життя, а Ольга – дружина, мама, вдома сидить, дитину ростить, повинна з розумінням ставитися.

Тільки на ділі вийшло інакше. Ольга нічого розуміти не хотіла і закономірно (на думку автора) вважала, що Василь будучи батьком повинен спосіб життя поміняти і сім’ї увагу приділяти.

Скінчилося тим, що Ольга дізналася правду: Василь давно у стосунках з їх спільною подругою Вікторією.

Ольга з цим не змирилася і перша Василя з квартири випровадила. Ну а далі, посумувавши, вирішила життя налагоджувати: з дитиною почала бабуся сидіти (до речі, за оплату), а Ольга на роботу вийшла. Заробляє вона гідно та й роботу свою любить. З головою в неї занурилася.

Та тільки життя видно Василя та Вікторії не склалося. Спочатку колишня подруга прийшла миритися і супер приз у лиці Василя додому повертати. Не вдалося.

Так ось недавно Василь сам прийшов до Ольги. Начебто все як завжди: з метою провідати дочку, але ні, в руках були квіти.

– Оленько, давай поговоримо.

– Говори.

– Коли донька засне, давай обговоримо все.

– Я планувала тебе з донькою залишити, у мене справи. Що потрібно, то і говори.

– Це тобі квіти.

– Дякую, не потрібно.

– Оленько, так не може більше тривати, потрібно помилки виправляти. Адже любиш ще мене, давай все повернемо як було. Донька поки маленька, навіть не зрозуміє, що сталося. Скільки людей розходиться і сходиться, головне, не бути гордовитою, а все усвідомити.

– Я усвідомила все. Прозріла.

Далі Василь говорив і говорив… А Ользі було смішно: Вікторія і готувала погано, і гроші з нього тягла, та взагалі всім погана виявилася. І у всій його промові ні разу не звучало «я тебе кохаю», ні, одна зручність, вигода, порівняння двох жінок і життя заради дітей. Ось і причини для повторного шлюбу.

Ні квітів, ні промов колишнього чоловіка Ольга не оцінила. Останнє її слово звучало так:

– Хочеш доньку бачити – приходь, а якщо розмови такі будуть – моя мама тебе зустрічати буде, а мене не побачиш.

Фото ілюстративне.