fbpx
Події
Олена Воробей втратила коханого: чоловік помер через перелом черепа (фото)

Гумористка Олена Воробей розповіла, що в цьому році пережила трагедію – не стало її коханого чоловіка, батька 13-річної дочки Соні. Бізнесмен Ігор офіційно був одружений на іншій, але Воробей зважилася народити від нього.

Він не платив аліментів на утримання дочки, але Воробей з вдячністю згадує, що Ігор допоміг купити їй і дочці квартиру в Москві.

Драма розігралася в квітні, коли Ігор отримав важку травму – він поліз чистити водовідвід, не втримався, схопився руками за черепицю, яка не була закріплена, і звалився на асфальт.

“Мені подзвонили з Пітера і повідомили, що батько моєї доньки в комі. Перелом основи черепа – там не було шматка голови …”, – розповіла Воробей.

Артистка почала боротьбу за життя коханого.

“Я підняла всі свої зв’язки, – зізналася Олена. – Ігорю дали палату, спеціальний матрац, який забезпечував циркуляцію крові. Він відкривав очі, почав ворушити руками. Ми не розуміли, чує він нас чи ні, але я постійно з ним розмовляла. Розповідала , що його чекають дочка, сини. Ця боротьба за життя тривала довгих дев’ять місяців, але ми програли “. Претендувати на спадок загиблого коханого чоловіка артистка не стала.

Читайте також:ЖАХЛИВА НОВИНА! В АВАРІЇ ЗАГИНУВ ВІДОМИЙ РЕПЕР (ФОТО)

vorobej1

Джерело.