fbpx
Події
Олександр Захарченко – психічнохворий: документ

ДНР Олександра Захарченка. Про це написало білоруське видання By24.org. У довідці, виданій Харківським обласним центром медично-соціальної експертизи йдеться про те, що Олександр Захарченко, 1976 року народження, з 2010 року є “інвалідом другої групи від загального захворювання внаслідок стійких незворотних розладів психіки та ЦНС безтерміново”, пише gazeta.ua

У цьому документі психіатри попереджають, що дії Захарченка загрожують оточенню, і за вимогою прокуратури призначили примусову диспансеризацію хворого до Харківської обласної клінічної психлікарні №3.

Із біографії лідера ДНР відомо, що у квітні 2011 року, коли видали довідку, він дійсно перебував у Харкові. З 2011-го по 2013-й згадок про Захарченка у пресі не зустрічали, а сам терорист ніколи не розповідав про цей період свого життя.

Читайте також: Скандальний російський актор зіграє роль лідера бойовиків на Донбасі

By24.org припускають, що керівника харківської проросійської організації “Оплот” Євгена Жиліна убили на замовлення Захарченка, бо знав про його перебування в психдиспансері. Жиліна прибрали у вересні 2016-го в підмосковному ресторані “Вітерець”.