fbpx
Події
Олександр Акопов прокоментував фотографію Лaврова у себе на аватарці

Український пілот Олександр Акопов, який успішно посадив пошкоджений літак в Туреччині, заявив, що фото міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова розмістив на аватарку в соціальній мережі виключно через зовнішню схожість з політиком. Про це він заявив в інтерв’ю виданню “Страна.ua”, передає Обозреватель“.

“Це наша борт-провідниця мене сфотографувала. Я просто-напросто схожий на Лаврова. У нас одного типажу обличчя, риси схожі. Так, я поставив на аватарку, але це було давно, ще до початку вiйни в Донецьку”, – зазначив Акопов.

Він пояснив, що міняти аватарку не планує, незважаючи на критику.

“Але я розумію, що це меркантильні інтереси. Я-то не пов’язаний ніяк з політикою”, – додав пілот.

За словами Акопова, сам він родом з Борисполя Київської області, але проживає в Донецьку.

Крім того, він розповів, що переживає через події на Донбасі.

Читайте також: По-інший бік барикад: пілот, який героїчно посадив літак у Туреччині, виявився любителем “русского мира”(фото)

“Я дуже переживаю через це. До такої міри, що аж подих спирає. Кращий аеропорт, краща футбольна команда. Уявіть, як це, все втратити? Словом, вiйна є вiйна. Розумієте, говорити можна все, що завгодно. Симпатії до Росії? Так, у мене є симпатії до Росії. симпатії до російського хокею. А до футболу – українського. Але живу-то я і працюю в Україні. Звинувачувати мене в сепаратизмі не варто”, – підкреслив командир літака.