fbpx

Окупанти в Мелітополі відібрали 12 автобусів із 14 тоннами гуманітарного вантажу

“Це 14 тонн продовольства і медикаментів. Це ціна домовленостям, гарантіям Червоного Хреста про те, що “коридори” будуть працювати. Ведемо перемовини, щоб автобуси були повернуті й мешканці Мелітополя могли завтра на них виїхати до Запоріжжя”, – наголосила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук у відеозверненні.

Гуманітарними коридорами за день 31 березня вдалося евакуювати майже 1500 людей, але російські загарбники забрали собі весь 14-тонний вантаж гуманітарної допомоги для Мелітополя.

За її словами, 31 березня до Бердянська доїхали 45 автобусів для евакуації. Але в місто росіяни їх не пустили. Шістсот людей вийшли до автобусів із міста й 1 квітня зранку мають виїхати до Запоріжжя.

Більш як 30 автобусів залишаються на в’їзді до міста Бердянськ, щоб зранку 1 квітня забрати маріупольців і жителів Бердянська до Запоріжжя.

Крім того, Верещук поінформувала, що з міста Енергодар 31 березня виїхали 50 приватних машин з людьми та автобус із дітьми. Вони пройшли всі блокпости й зараз уже в Запоріжжі.

“Завтра ми продовжимо пробивати гуманітарний коридор до Маріуполя і не залишимо наших людей самих. Будемо наполегливо торувати шлях до нашої з вами спільної перемоги”, – підсумувала глава МінТОТ, пише Новинарня.

Фото: Новинарня.

04/01/2022

You cannot copy content of this page