fbpx
Події
Окупанти в Мелітополі хочуть примусово забрати у фермерів урожай черешні, щоби продавати її самостійно

російські окупанти зібрали всіх фермерів Мелітополя, які вирощують черешню і запропонували забрати усі ягоди під реалізацію: фермери побоюються, що коштів їм не віддадуть.

У Мелітополі уже поспіла черешня і розпочалося збирання урожаю. Проте російські окупанти хочуть забрати у місцевих фермерів ягоду, аби, начебто, самостійно зайнятися її продажем.

Про це сказав мер Мелітополя Іван Федеров в ефірі телемарафону 31 травня.

“Мелітопольська черешня вже поспіла, її можна збирати і починається перша реалізація. Але до початку реалізації, за декілька днів, російські окупанти зібрали всіх фермерів, які вирощують її у великих об’ємах і запропонували їм таку співпрацю, що вони забирають всю черешню під реалізацію, а коли реалізують – передадуть якісь кошти”, – розповів Федоров.

За словами мера Мелітополя,  фермери бояться, що загарбники не заплатять їм за продану черешню.

“У фермерів це викликає великий страх, тому що вони вклали кошти у вирощування черешні, доглядали за цими деревами, а сьогодні немає гарантії, що будуть віддаватися кошти за нашу ягоду.

Тож збір розпочався, але сьогодні досить велика загроза у фермерів – не отримати за ту працю і вкладення, які вони вклали у нашу черешню”, – сказав Іван Федоров.

Фото: ілюстративне