fbpx

Окупанти призначили колишньому командиру корабля управління ВМС України «Славутич» Олексію Кисельову 8,5 років вʼязниці

У Криму «суд» засудив колишнього офіцера ВМС України Олексія Кисельова до 8,5 року позбавлення волі.

Його схопили в окупованому Генічеську Херсонської області.

«Суддя Ліліана Соловйова визнала офіцера винним і призначила йому покарання у вигляді восьми з половиною років позбавлення волі з відбуванням першого року у вʼязниці, а решти терміну в колонії суворого режиму», — зазначили там.

Російська прокуратура вимагала для Кисельова 10 років вʼязниці. Окупанти звинуватили його в «організації незаконного збройного формування або участі в ньому».

Росіяни спіймали Кисельова в липні 2022 року.

Свого часу Кисельов був командиром великого розвідувального корабля ВМС України «Славутич», який росіяни захопили під час анексії Криму.

Представництво президента України в АР Крим засудило рішення підконтрольного РФ суду в Криму.

«Представництво засуджує цей черговий злочинний вирок і вимагає від країни-окупанта припинити кримінальне переслідування громадянина України – обставини незаконного арешту та умови утримання Олексія Кисельова антигуманні та суперечать усім нормам міжнародного гуманітарного права.

Закликаємо міжнародне співтовариство рішуче відреагувати на ці злочинні дії РФ і посилити тиск на країну-агресора», – сказано у повідомленні.

Також зазначили, що лише деокупація півострова дозволить «припинити політично вмотивовані переслідування, репресії та незаконні вироки».

 

You cannot copy content of this page