fbpx

Окупанти перемкнули свій фокус. Генсек НАТО Єнс Столтенберг дав прогноз чого варто очікувати Україні найближчими тижнями

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія не відмовиться від свого широкомасштабного наступу на Україну.

Найближчими тижнями Москва спробує зосередити свої сили на повному захопленні Донбасу.

Про це пише Sky News.

За словами генсека найближчими тижнями варто очікувати подальшого російського поштовху на сході та півдні України, аби спробувати захопити весь Донбас і створити сухопутний міст до окупованого Криму.

«Те, що ми зараз бачимо, – це жорстокість у масштабах війни, яких ми не бачили в Європі від часів Другої світової. І це надзвичайно серйозно. Це жахливо і, звісно, ​​завдає страждань українському народові. Але це також небезпечно для всіх нас», – зазначив Столтенберг.

Також він говорить, що НАТО бачить характер війни президента РФ Володимира Путіна, його неповагу до верховенства права, міжнародних прав, а також його неповагу до основних прав людини, додав генсек Альянсу.

«Тепер ми бачимо значне переміщення російських військ з Києва для перегрупування, переозброєння та постачання, та перемикання їхнього фокусу на схід. Найближчими тижнями чекаємо подальшого російського поштовху на сході та півдні України, щоб спробувати захопити весь Донбас і створити сухопутний міст до окупованого Криму», – зазначив Столтенберг.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page