fbpx
Події
Оксана Сироід показала свою квартиру з винним холодильником (фото)

Віце-спікер Ради пустила журналістів до себе додому.

Віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироід показала журналістам свою квартиру, а також розповіла про двох водіїв, які їй потрібні за статусом.

Оксана Сироід як віце-спікер парламенту має право користуватися двома службовими авто, без обмежень 24 години на добу і має двох водіїв, які отримують зарплату в 3 тисячі гривень. За її словами, сама вона підвищити їм зарплату не має права.

Що стосується житла, то нардеп живе в трикімнатній квартирі площею 76 квадратних метрів, куди пустила знімальну групу телеканалу ТСН . За словами Сироід, вона придбала її 13 років тому за 60 тисяч доларів. Живе політик на 17 поверсі, з якого відкривається вид на Святошинський лісопарк. У квартирі Сироід – велика кухня, на якій знайшлося місце навіть винному холодильнику. Незважаючи на те, що політик погодилася показати журналістам своє житло, про особисте життя вона говорити не любить, уточнивши тільки, що знаходиться в пошуку другої половинки.

У квартирі є великі шафи для одягу, хоча вони не пустують, там немає речей люксових брендів. Раніше Сироід повідомляла, що майже весь одяг шиє у майстринь з Харкова і Києва. Іноді купує вбрання у вітчизняних дизайнерів. Речей Chanel, які люблять жінки-парламентарі, за словами політика, в її гардеробі немає.

Читайте також:ВІЦЕ-СПІКЕР ПОПАЛАСЯ В РАДІ ЗА ВЕЛЬМИ “ПІКАНТНИМ”ЗАНЯТТЯМ (ФОТО)

Джерело.