fbpx

Оксана Марченко вперше прокоментувала свій відхід з шоу “Х-фактор” (фото)

Оксана Марченко розповіла, чому вирішила піти з проекту «Х-фактр», ведучою якої була від самого його початку, пише viva

Не так давно Оксана Марченко заявила про свій відхід з шоу «Х-фактор». У новому інтерв’ю ведуча зізналася, що таке рішення далося їй важко, проте вона готова до нових відкриттів і вражень.

«Не буду лукавити – рішення далося непросто. Багато років я була ведучою «Х-фактора», до цього вела шоу «Україна має талант». Існує теорія, згідно з якою не можна довго займатися одним і тим же ділом, потрібно виходити на нові рівні. Я ніколи не боялася сказати: «Прощай», щоб незабаром почути нове: «Здрастуй», – сказала Марченко.

Оксана зазначила, що проект дав їй багато і вона рада, що в її житті був такий досвід. Втім, своїх шанувальників Марченко попросила не драматизувати, адже попереду вона сподівається на нові проекти і нові успіхи.

«Звичайно, всі роки роботи на« Х-факторі »- це окреме щасливе життя. Вся команда професіоналів-телевізійників, журі, постановники, кастинги, зйомки, обговорення, дискусії, сльози і сміх – все це було надзвичайно. Я дуже вдячна Богу за те, що зі мною трапився «Х-фактор». Але ця сторінка мого життя перегорнута. І не потрібно драматизувати. У «Х-факторі» залишилася частинка мого серця. Але я хочу відкривати нові сторінки свого життя. Сподіваюся, що їх буде ще багато »,
– сказала ведуча

Також Оксана розповіла, що чоловік підтримав її в рішенні покинути проект, а ось дочка Даша засмутилася.

«Чоловік мене підтримав, як я вже сказала. Для нього в цьому рішенні було головним, щоб мені було добре. А дочка засмутилася, так їй не хотілося розлучатися з Х-фактором. Вона завжди була там зі мною, на всіх ефірах, до глибокої ночі. Всіх там знає, і її всі знають »,
– зізналася Оксана Марченко.

Читайте також:ЗІРКА СЕРІАЛУ “БЕВЕРЛІ-ХІЛЛЗ” ШЕННЕН ДОЕРТІ ПОВІДОМИЛА ПРО РЕМІСІЮ ОНКОЛОГІЧНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

You cannot copy content of this page