fbpx
Дозвілля
Охоронець дітей Бранджеліни розповів що замінив їх дітям батька

Керівник служби охорони Бреда Пітта та Анджеліни Джолі вніс свій вклад в скандал довкола їх розлучення.Скандальне розлучення знаменитостей ще довго буде обростати різноманітними подробицями. Свої «5 копійок» в цю справу вніс колишній охоронець сімейства 51-річний Марк Біллінгем.

За його словами, він замінив їх дітям батька!

– Я був начальником їх служби охорони. Більше за все Анджи і Бред боялися, що їх дітей викрадуть і будуть вимагати викуп. Але я міг брати дітей куди завгодно. Ніхто з персоналу не міг собі цього дозволити. Якщо я хотів взяти з нами на прогулянку когось ще вони не дозволяли. Інші могли зі сторони спостерігати за дітьми, але доторкатися до них – ніякому разі. Я вчив їх плавати і ще багато інших речей. В принципі виховував їх як батько, – заявив Біллігем в інтерв’ю The Sun.

Крім того, мужчина розповів, що його виховні функції поширювались і на батьків :

 – Вони питали в мене, я яке кафе піти, що можна замовити. Перед їх виходами в світ я повинен був завжди бути впевненим, що вони одягнені добре.

Звичайно в авторитетності Біллінгема ніхто не сумнівається: колишній офіцер, вже встиг попрацювати з різними знаменитостями, включаючи Тома Круза, Расселла Кроу і Шона Пенна . Але насторожує той факт, що зараз він відійшов від справ і прагне збудувати кар’єру на телебаченні . І дуже ймовірно що кидати камінь в город Пітта він вирішив заради особистого піару. Тим більше що в взаємній любові Бреда і його дітей ніхто не сумнівається.

Читайте також: Українці можуть їздити без віз у 50 країн світу – МЗС

Джерело.

facebook