fbpx
Події
Охлобистін зібрався на війну, але після того, як полікує зуби

Російський письменник Ніконов повідомив про цю новину у своєму Фейсбук.

За його словами, Охлобистін зателефонував йому 19 квітня та було зрозуміло, що він добряче залив за комір. Дзвінок був раптовим, тому письменник припустив, що це прощання Охлобистіна, і той дзвонить усім своїм знайомим поспіль.

Спочатку Охлобистін запитав, чи Ніконов не зрадив батьківщину. Після відповіді, що письменник виїхав із Росії, актор раптом поцікавився, чи не боїться він, як інші люди. На відповідь, що ніхто не боїться, адже Росія вже програла цю війну, Охлобистін заявив, що треба боятися:

– Цього не може бути! Цього просто не може бути за всіма законами природи – фізичними, хімічними. Росія завжди виграватиме. Ми виграємо! Навіть якщо станеться неможливе, і ми програємо, це означає, що разом із нами програє весь світ. Нічого не буде! Буде великий нуль. І ми всі готові до цього Апокаліпсису! Весь народ погоджується. І ти не уявляєш, якою мірою! У єдиному пориві! Усі, з ким я говорив, усі за перемогу! Поети, художники. Ми зітремо всіх! Нам не потрібний такий світ, у якому немає нашої перемоги, Путін недаремно про це сказав.

Тому Охлобистін бере дружину, бо вона снайпер і їде, адже цілих 30 років чекали цього моменту. Але після того, як йому полікують зуби, бо «мало, що може статися».

Фото: Політека.

04/21/2022