fbpx

Ого! – вражено промовив чоловік, перевіряючи чек, – Ти яйця аж на гривню дорожче купила. А помідори у бабусі під будинком теж, на три гривні дешевші. Трохи, правда прим’яті, але я у салат он покришив, від дорогих магазинних і не відрізниш

Зі своїм чоловіком я познайомилася на роботі. Симпатичний, вихований молодий чоловік одразу сподобався мені. Між нами виникла симпатія. Через деякий час він запросив мене на побачення. Ми почали зустрічатися. Весь цей час були квіти, гарні подарунки, ресторан. Через півтора року ми одружилися. Весілля було розкішним. Після нього ми поїхали у весільну подорож.

Через деякий час після одруження, я помітила деякі особливості характеру мого чоловіка. Коли я до нього переїхала, він говорив про те, що у мене дуже багато речей. Питав, навіщо стільки всього одній дівчині. Тоді, я не звернула на це особливої ​​уваги.

Трохи пізніше, він завжди цікавився, навіщо мені чергова сукня і туфлі? Говорив, що без цього всього можна було обійтися. Коли я купувала продукти, він завжди зазначав, що можна було знайти дешевше. Що ту чи іншу продукцію вигідніше купувати в іншому магазині. Що купувати брендові товари не обов’язково і можна обійтися звичайними. Спочатку, це не надто бентежило мене. Кожен звик до певного способу життя і побуту. Мине небагато часу, і ми звикнемо один до одного, думала я. Але далі ставало тільки складніше.

Коли ми поїхали на море не за кордон, а у село до його знайомого який живе біля моря, тоді я зрозуміла, що це кінець мого подружнього життя. Не подумайте нічого такого, але у мене і у нього є квартира, одну ми здаємо і у нас постійний додатковий дохід. У нашій сім’ї дві машини, ми обоє здорові і не маємо дітей. Яке море в селі у друга?

Чому я маю купувати яйця у іншому магазині, тільки тому, що там вони на гривню дешевше. Або не купувати авокадо чи грейпфрут? Я заробила на це. Я, навіть не спільні кошти – свої витрачала.

Після нашого червневого “відпочинку” я попросила його з’їхати, аби ми пожили окремо трішки. Мама просить не поспішати і щиро не розуміє у чому справа. Я їй пояснюю, але вона не розуміє. ощадливість мого чоловіка для неї плюс, але не для мене.

Як пояснити людині, що гроші це лиш спосіб отримання вражень і радості від життя, а не ціль мого існування.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page