fbpx
Без рубрики
Один зі звинувачуваних “торнадівців” визнав свою провину – прокурор

Прокурор Військової прокуратури Руслан Кравченко стверджує, що один з обвинувачених екс-співробітників роти спецпризначення МВС “Торнадо” Юрій Шевченко визнав свою провину.

Про це він сказав журналістам після завершення засідання Оболонського районного суду Києва в п’ятницю, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Цитата обвинуваченого Шевченка: Я визнаю свою провину в скоєнні злочинів, передбачених ст.127, 146 і 365 Кримінального кодексу України. Йдеться про епізоди тортур, незаконного позбавлення волі людей, які були незаконно затримані і поміщені в підвал колишнього розташування роти “Торнадо”, а також всіма цими діями він перевищив службові повноваження співробітника міліції “, – заявив прокурор.

Коментуючи висловлювання адвоката екс-“торнадівців” Володимира Якимова, який раніше сказав журналістам, що під час відеоконференції з Шевченком був дуже поганий звук і сторона захисту не чула жодних зізнань провини обвинуваченим, прокурор заявив, що під час судового засідання відбувається аудіо- і відеофіксація і він добре чув ці слова.

“Потім, після його слів, після його свідчень колегія суддів надала мені право поставити запитання (Шевченку). Я задав додаткове запитання, чи визнає він вину і чи правильно я його зрозумів, він сказав, що визнає свою провину”, – розповів Кравченко.

Прокурор підкреслив, що якщо сторона захисту заявляє, що не чула цього, що адвокати можуть подати клопотання до суду і їм буде надано аудіо- та відеоматеріали засідання.

Читайте також: “Я проти, тварюко! Це тільки початок”: з’явилося нове відео закритого засідання щодо “Торнадо” (+18)

Повідомляється також, що Оболонський районний суд змінив запобіжний захід Шевченку з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Як повідомив журналістам на засіданні в п’ятницю адвокат обвинувачених Володимир Якимов, За словами захисника, Шевченко в СІЗО отримав складний перелом ноги і тепер бере участь у засіданні лише в режимі відеоконференції.

Іншим екс-“торнадівцям” був продовжений термін утримання під вартою на 60 днів.

Якимов розповів, що в п’ятницю не відбувся допит однієї з потерпілих унаслідок її неявки до суду.

Наступне засідання суду призначене на 11.30 30 серпня.

Читайте також: Екс-бійця “Торнадо” із залу суду знову забрала швидка

Джерело.