fbpx
Дозвілля
Один з найбільш завидних холостяків України показав свого сина (фото)

Один з найбільш завидних холостяків України, незважаючи на свою постійну зайнятість, намагається якомога більше часу проводити з сином. Треба сказати, він прекрасний зразок для хлопчика – успішний бізнесмен, меценат, спортсмен та й просто красень-чоловік. 44-річний Микола Тищенко виглядає прекрасно і настільки ж чудово, схоже себе почуває.

Читайте також:РОЗА АЛЬ-НАМРІ РОЗВАЖИЛАСЯ З СЕРЦЕЇДОМ МИКОЛОЮ ТИЩЕНКО (ФОТО)

У Інстаграме Миколи Тищенка фото сина з’являється вкрай рідко, тому це фото викликало живий інтерес у його шанувальників, точніше навіть прихильниць. Хлопчик на зоряного тата схожий не дуже – світловолосий усміхнений Данила як видно зовнішністю пішов в маму, першу дружину Миколи Тищенка Ларису.

Фото зібрало понад 4 тисяч лайків, а в коментарях один з шанувальників припустив, що Данила схожий на свого діда – батька Миколи.

Незважаючи на те, що живуть батько і син не разом, знаменитий ресторатор дуже трепетно ставиться до виховання сина, нерідко бере його з собою у відпустку і пишається досягненнями хлопчика. Так нещодавно Данила побував в морському таборі і надіслав татові самостійно змонтоване відео, яке гордий батько показав своїм шанувальникам. Для 9-річну дитину це неабияке досягнення.

Джерело.

Реклама