fbpx

Один із найпопулярніших українських провайдерів оголосив про різке підвищення тарифів

Один із найпопулярніших українських провайдерів, компанія “Воля” оголосила про підвищення тарифів на інтернет, а також кабельне телебачення. Відповідно, з 1 листопада користувачі будуть платити на 10% більше, ніж раніше.

Повідомляє  intermarium з посиланням на maximum.fm

Як повідомляється на сайті компанії, підвищення цін пов’язане з актуалізацією абонентської плати та зменшенням кількості тарифних планів.

“Ми актуалізуємо абонентську плату та скасовуємо деякі тарифні плани, щоб і надалі розвивати наші сервіси та пропонувати абонентам тільки кращі продукти і послуги. Кількість тарифних планів буде зменшено в 3 рази.

Читайте також: КАЧКА ПOБUВ ДІД І БЛОНДИНКА: У МЕРЕЖІ ВИСМІЯЛИ ВІДЕО З ПOБUТТЯМ УКРАЇНСЬКОГО РЕСТОРАТОРА (ФОТО, ВІДЕО)

Перегляд та оптимізація тарифів пов’язані із зовнішніми факторами, які безпосередньо впливають на собівартість наших послуг, а саме: зростання курсу долара, інфляція і перехід на платні відносини з медіа-групами. Вартість тарифів підвищиться в середньому на 10%”, – йдеться в повідомленні.

Провайдер зазначає, що таке підвищення цін посприяє модернізації мережі та обладнання, а також позитивно вплине на співпрацю з міжнародними виробниками контенту FOX, Discovery, AMC, National Geographic.

You cannot copy content of this page