fbpx
Дозвілля
Один багатий чоловік якось покликав архітектора, який працював на нього, і сказав: “Побудуй для мене в далекій країні будинок. Конструкцію і дизайн – все залишаю на твій розсуд. Цей будинок я хочу піднести в подарунок одному моєму особливому другу”

Один багатий чоловік якось покликав архітектора, який працював на нього, і сказав: “Побудуй для мене в далекій країні будинок. Конструкцію і дизайн – все залишаю на твій розсуд. Цей будинок я хочу піднести в подарунок одному моєму особливому другу”.

Зрадівши отриманому замовленню, архітектор відправився на місце будівництва. Там для нього вже було приготовлено безліч різноманітних матеріалів і всіляких інструментів.

Але архітектор виявився хитрим чоловіком. Він подумав: “Я добре знаю свою справу, – ніхто і не помітить, якщо я пущу в хід другосортний матеріал тут, або зроблю щось не дуже якісне там. В результаті будівля все одно буде виглядати нормально. І тільки мені одному буде відомо про допущені незначні недоліки. Так я зможу зробити все швидко, без особливих турбот, та ще й отримаю навар, продавши дорогі будматеріали “.

До призначеного терміну робота була завершена. Архітектор повідомив про це багатого чоловіка. Все оглянувши, той сказав: “Дуже добре! Тепер настав момент подарувати цей будинок моєму особливому другу. Він мені такий дорогий, що для нього я не пошкодував ні інструментів, ні матеріалів на будівництво. Цей дорогоцінний друг для мене – ви! І я дарую вам цей будинок! ”

Бог дає кожній людині в житті завдання, дозволяючи вільно і творчо виконати його. І в день воскресіння кожна людина отримає в нагороду те, що він вибудовував протягом свого життя.