fbpx

Одну із львівських шкіл прикрасили зображенням відомого спортсмена Віктора Чукаріна

Віктор Чукарін уперше в історії України завоював золото на Олімпійських іграх та здобув звання абсолютного олімпійського чемпіона.

На стіні львівської школи №32, що на вулиці Ярослава Гашека, намалювали українського олімпійського чемпіона Віктора Чукаріна. Відкриття муралу приурочать до 100-річчя з дня народження спортсмена.

Автором малюнка є художник Тарас Довгалюк. Митець уже вісім років малює стінописні шедеври у Львові. Художник працював над малюнком протягом трьох тижнів, малював аерозольними балонами.

“Малюнок буде завершено цього тижня. Тоді ж і будуть розбирати риштування. Наразі уся складність у виконанні – зима на календарі. Низька температура вимагає сильно утеплюватися, особливо руки. Потрібен час, аби звикнути працювати у товстих рукавицях. Також кілька днів довелося перечекати негоду або відлигу. Загалом виконання стінопису зайняло три тижні. Весь малюнок виконується аерозольними балонами”, – розповів художник.

Гімнаст Віктор Чукарін народився на Донеччині, але згодом переїхав до Львова, де жив і творив. Це не тільки одне із золотих імен українського великого спорту світового рівня, а й унікальний приклад для багатьох українців.

У 1952-му на ХV і в 1956-му на ХVI Олімпійських іграх Віктор Чукарін уперше в історії України завоював золото цих Ігор та здобув звання абсолютного олімпійського чемпіона. Він – володар 11 найвищої проби, олімпійських медалей (7 – золотих, 3 – срібних, 1 – бронзової) і перший у світі семиразовий чемпіон Олімпійських ігор.

У 1952 році німецький журнал першим визнав його найкращим гімнастом світу.

Фото: Боднарівка, Facebook

You cannot copy content of this page