fbpx
Дозвілля
Однорічна дівчинка з США отримала листа від королеви Великобританії після публікації фото у костюмі, що нагадує традиційний костюм Єлизавети ІІ

Однорічна Джалейн Сазерленд привернула увагу королівства після того, як одягла чарівне двобортне пальто з відповідним капелюхом, білою перукою та перлами на шиї.

Її сфотографувала мама, Кейтлін Сазерленд, коли дівчинка стояла поруч зі своїми собачками породи коргі. Кейтлін з Огайо надіслала фотографію до Віндзорського замку, де живе королівська родина і не сподівалася на відповідь.

Вона сказала: “Найбільшим натхненням для створення одягу був той факт, що наші собаки — найкращі друзі нашої дочки.”

Милий костюм для доньки Кейтлін зробила на Хеллоуїн. Дівчинка у вбранні королеви отримала багато компліментів і до неї навіть зверталися “Ваша Величносте” та кланялися.

Після того, як мама дівчинки жартома надіслала фотографію до королівського двору, несподівано отримала відповідь.

Лист королеви / Фото Кейтлін Сазерленд

У листі з королівського замку представник королеви подякував жінці за миле фото та за лист.

“Королева хоче, щоб я написав і подякував вам за ваш лист і за фотографію, яку ви уважно додали. Її Величність вважала за люб’язне з вашого боку написати їй, і Королева була рада побачити фотографію вашої дочки Джалейн у її чудовому вбранні. Її Величність сподівається, що ви щасливо святкуєте Різдво”,
– написали у королівському листі.

Батьки дівчинки також повідомили, що Віндзорський замок додав до листа інформацію про королівських коргі – пухнастих улюбленців королеви.

фото: Кейтлін Сазерленд