fbpx
Події
Одномісячна дитина раптово померла у лікарні: поліція почала слідство (відео)

У Житомирській обласній лікарні померло немовля, якому ще не виповнився місяць. За версією медиків, серце новонародженого зупинилось через вроджену патологію. Дитині не виповнилося і місяця, коли її поклали до лікарні з підозрою на жовтяницю. Під час лікування медики виявили ускладнення і перевели маля до реанімації.

Близько 10-ї години я пішла, дитина була у стабільному стані, я бачила пульс дитини. Сердечко було в нормі,
– розповіла мати померлої дитини. Про смерть маляти жінці повідомили зранку. Лікарі стверджують, що намагались врятувати життя малюка.

“Це були проблеми із серцем у дитини, тепер уже ми знаємо, що це була вроджена патологія, гіпертрофічна кардіоміопатія, яка може супроводжуватись, в даному випадку вона супроводжувалась нападом тахікардії і вона може призводити до раптової смерті”,– розповіла педіатр Житомирської обласної дитячої лікарні Ольга Захарчук.

Читайте також: У Черкасах чоловік одним ударом вбив однорічного малюка

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Мати підозрює, що медики замовчували жахливу звістку навмисне. Щоб приховати, чому насправді помер малюк. Жінка звернулася до поліції. Тепер у справі розбиратимуться правоохоронці. Якщо ж у діях медиків виявлять ознаки злочину, їм загрожує до п’яти років ув’язнення.

Джерело.

facebook