fbpx
Дозвілля
Одного разу річка з 10000 книг, що світяться, заполонила одну із найжвавіших вулиць Торонто. Навіщо?

На вулицях міст періодично можна зустріти різноманітні акції та заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу громадськості.

Анонімний іспанський колектив Luzinterruptus є організатором таких заходів. У 2016 році учасники колективу зробили акцію «Література проти трафіку».

Річка з 10000 книг, що світяться, заполонила одну із найжвавіших вулиць Торонто. Цього разу учасники проекту виклали на дорозі 10 000 книг, додавши до них трохи підсвічування. Результат виявився вражаючим.

Ця акція була частиною фестивалю мистецтв. Усі книги були подаровані волонтерам Армією порятунку. Упродовж 12 днів близько 50 волонтерів працювали над створенням цього проекту. І у них це вийшло. Вони впевнені, що сили були витрачені не марно і пам’ять про таку акцію буде довгою.

Організатори намагались показати, що вуличний простір може бути наповнений не лише забрудненим повітрям та постійним шумом, а й легко може стати оазисом культури і спокою.

“Таким чином, найбільш жвава та галаслива вулиця міста однією ніч стала місцем тиші та спокою.” — сказав один із художників на офіційному сайті проекту.

Акція тривала близько 10 годин. Кожен присутній, міг взяти собі будь-яку книгу, що сподобалася.

І знаєте що? Ріка з книг “висохла” за кілька годин.