fbpx

Одного разу, батько дав синові мішечок з цвяхами і сказав забивати по цвяху в садову огорожу щоразу, коли він буде втрачати терпіння

Жив собі хлопчик із жaxливим характером. Якось батько дав йому мішок цвяхів і звелів по одному забивати їх у паркан щоразу, коли хлопчик втрачає терпець і з кимось свариться. У перший день він забив 37 цвяхів.

Згодом навчився контролювати себе, і кількість цвяхів щодня зменшувалася. Хлопчик зрозумів, що легше опановувати свої емоції, ніж забивати цвяхи нарешті настав день, коли він не забив жодного цвяха. Син підійшов до батька і сказав про своє досягнення. Тоді батько звелів синові витягати з паркана по одному цвяху в ті дні, коли він не втратить самоконтролю і ні з ким не посвариться.

Читайте також: Неймовірна притча, яка змінить ваше ставлення до життя всього за 1 хв

Минав час, і згодом син зміг похвалитися батькові, що у паркані не залишилося жодного цвяха. Батько відповів: «Ти добре поводишся, але подивися, скільки дірок залишилося. Паркан уже ніколи не буде таким, як колись»

Якщо ви з кимось сваритеся й говорите щось неприємне, то залишаєте після себе такі ж paни, як ці дірки від цвяхів і paни за­лишаються, незважаючи на те, скільки разів ви потім перепросите. Словесні paни завдають такого ж бoлю, як і фiзичні не залишайте на своєму шляху дірок!

Не забивайте цвяхів ворожнечі, нерозуміння, жopстокості в душі людей! Будьте толе­рантними!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page