fbpx
Дозвілля
Одне слово, яке може змінити все ваше життя – дивна історія

Ця історія про те, як ставлення до людей рятує життя.

Одного разу делегація рабинів приїхала до Аргентини перевіряти м’ясокомбінат. Рабини приходили, йшли, і так декілька днів підряд перевіряли м’ясокомбінат. І коли, вже в останній день, вони виходили з м’ясокомбінату, їх було 20 чоловік, охоронець попросив їх зупинитися і сказав:

– Ви знаєте, вас було на одного більше, коли ви заходили. Зараз вас на одного менше…

Рабини запитали охоронця:

– Послухай, ти впевнений?

Він відповів:  “Звичайно, одного нема!”

Почали шукати, і справді, одного рабина не було. Пішли назад і знайшли літнього рабина, який лежав без свідомості у морозильному відділенні. У нього стався серцевий напад. Ніхто не помітив, що він там залишився.

Якби охоронець не спитав їх при виході, то цей літній рабин б не вижив.

Його відвезли до шпиталю, врятували… Через якийсь час він приїхав для того, щоб подякувати цьому охоронцю за те, що той врятував йому життя і запитав його:

– Скажіть, ось ми всі однакові, в однаковому одязі, з бородами, в однакових капелюхах. Як ви побачили що мене немає? Всі мої колеги не помітили, що мене немає…

Охоронець відповів йому:

– Все дуже просто. Ви всі тут були тиждень, приходили щодня, і ви єдиний зі всієї групи зі мною віталися і прощалися. І коли цього разу зі мною ніхто не попрощався, я помітив, що вас нема.

Ось так, слово “добридень”, “до побачення”, доброзичливість, хороше ставлення до людей рятує життя. Одне слово може врятувати ваше життя.

Будьте добрими до людей і ця доброта до вас повернеться, а іноді вона врятує вам життя.