fbpx
Дозвілля
Одна внучка буде їсти цукерки, а друга дивитися. Все тому що сестра залишила мамі грошей, а я ні. Що це було?

Мама поступила дуже дивно і, на мій погляд, неправильно. Покликала мою доньку і доньку сестри до себе, скучила за онукам, а потім почала чудити. Дочці сестри чай з печивом і цукерками, а моїй просто, тому що сестра мамі грошей залишила, а я ні. Навіщо так було робити?

У мене є старша сестра, наші діти народилися з різницею в кілька місяців. Її Ангеліна трохи старша від моєї Соні, але не настільки, щоб вони не гралися разом. У нас з сестрою хороші стосунки, та й дівчатка дружать. Тільки бачимося рідко, тому що живемо на різних кінцях міста, та й побут, робота, сім’я з’їдають майже весь вільний час.

За мамою я раніше не помічала, щоб вона якось по-різному ставилася до наших дітей. Нас з сестрою вона теж ніколи не ділила. Тому коли вона подзвонила і запропонувала привезти до неї Соню, сказавши, що буде і Ангеліна, я без роздумів погодилася. Дівчатка вже дорослі, в цьому році підуть до першого класу, тому ніяких проблем не передбачалося.

Вранці закинула до мами дитину, пообіцявши забрати після роботи. Вдень мені кілька разів дзвонила донька, питала, коли я її заберу. Це мені здалося дивним, зазвичай вона додому не проситься, вона у нас ще та мандрівниця. А тут таке. Я занепокоїлась, всіляке буває, занедужає, погано себе почуває. Передзвонювала мамі, але вона говорила, що все нормально.

Увечері я забрала засмучену доньку. Ледве як її розговорила, вона і виклала, що сестрі бабуся до чаю давала печиво і цукерки, а потім на прогулянці купила морозиво, а їй ні, тому їй дуже прикро. Я спочатку не повірила в історію, думала, придумує. Але подзвонила мамі, вона спокійно підтвердила, що так, так воно і було.

– Ну так на Ангеліну мені грошей залишили, а ти на Соню ні. А я у мене зайвих грошей немає, щоб внучок балувати.

Ого, я навіть не знайшла, що на це відповісти, для мене така поведінка взагалі дивина. Подзвонила сестрі, їй донька теж розповіла, як пройшов день. Сестра теж нічого не зрозуміла. Так, вона залишила мамі грошей, але вона якось не ставила умови, що це виключно на її доньку. Ангеліна вже отримала своє, за те, що навіть не подумала поділитися з сестрою.

Ми ще пообговорювати ситуацію, що склалася, Ангеліна вибачилася перед Сонею за те, що не поділилася смаколиками, мир між ними був відновлений.

Тільки ось до бабусі Соня тепер їхати не хоче ніяк. Я її туди відправляти не збираюся, просто як факт – дитина вже не маленька і дещо розуміє, вона на бабусю ображається. В цьому я дитину звинувачувати не можу. Я на маму теж ображаюся.

У чому була проблема зателефонувати і сказати, щоб я скинула грошей на розваги дітей? Або купити на свої, а потім мені сказати, щоб я віддала гроші. Я про це навіть не подумала, якщо чесно. Раніше такої проблеми не було, про те, що потрібно мама завжди казала, а я по можливості їй допомагала.

З мамою я намагалася поговорити, але вона взагалі не розуміє, в чому проблема і що вона зробила не так. Сестра дала грошей – її дитина отримала смаколики, я не дала – моя не отримала. Все у неї просто. А що дитина при цьому відчувала – це не її турбота, це ж я не подбала про це питання.

А я не розумію, як можна одну дитину годувати цукерками при іншій і не давати. Вирішила, що до мами донька поки їздити не буде. І вона на бабусю ображена, і я не розумію, як поводитись. А мама дзвонить, запрошує, як нічого не було. Я взагалі не розумію вже нічогісінько.

Фото ілюстративне.