fbpx
Дозвілля
Одна моя знайома планує весілля в цьому році, вирішили робити торжество восени, але вже починають готуватися. Я стала розпитувати подробиці підготовки і дізналася таке від чого у прямому сенсі досі до тями прийти не можу

Одна моя знайома планує весілля в цьому році, вирішили робити торжество восени, але вже починають готуватися. Я стала розпитувати подробиці підготовки і дізналася таке від чого у прямому сенсі досі до тями прийти не можу.

Як я зрозуміла, гостей там набирається близько 200 чоловік, причому більша частина запрошених буде зі сторони нареченого. І за доброю традицією більшості таких забав, практично всіх цих людей бажає бачити на весіллі не жених, а його батьки.

Але вся сіль у тому, що оплачувати частування цих гостей батьки нареченого не мають наміру.

Тут варто уточнити, що дівчина вже давно живе з хлопцем у цивільному шлюбі, і у них вже фактично своя сім’я і свій, окремий від батьків бюджет. Батьки дівчини готові оплатити частування гостей з боку нареченої, а от батьки нареченого хочуть щоб син з бюджету своєї сім’ї оплатив розкішний стіл для численної рідні, яку збираються кликати вони, а зовсім не їх син.

У родині назріває серйозне непорозуміння, якщо не більше. Наречена проти такого, але жених не хоче йти проти волі батьків. От як дитина, хай що мама скаже, хай буде це і не надто й добре, але це ж мама.

Батьки нареченої уже й відраджують доню від такого шлюбу. А навіщо? Зараз йому не зручно мамі сказати, що гроші вони не на забаву збирали, а на подорож. А потім шо буде? Хто ж тоді у родині головним стане? Свекруха?

Дівчина і сама тепер сумнівається. Не хоче вже того весілля, але батьки з одного і з іншого боку ідуть уже на принцип: чия візьме.

Не знаю, чим усе те скінчиться, але щастям там уже і не пахне. Невдоволені всі і всі одне одному вже не раді.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.