fbpx
Події
“Одна калина” для Ротару та “А я пливу” для Білик. Найвідоміші кліпи Максима

За життя режисер зняв чимало відеоробіт для українських виконавців. Знаменитий режисер та продюсер Максим Паперник, який помер від раку на 48 році життя, першою чергою, був відомий як кліпмейкер, пише ТСН

Пропонуємо згадати, яким Максим був за життя. Майбутній талановитий режисер народився 17 квітня 1969 року у Києві. Він навчався в музичній школі по класу фортепіано. Паперник закінчив з відзнакою кінематографічний факультет Київського університету театру і кіно ім. І. Карпенка-Карого, пізніше там же закінчив і театральний факультет.

Згодом Паперник почав працювати у Національній телекомпанії України.Проте найбільше Максим відомий як відмінний кліпмейкер. Починаючи з 1997 року Паперник працював з найвідомішими українськими виконавцями.

За життя він створив чимало відеоробіт для топових українських виконавців. Зокрема, перші кліпи Ірини Білик на композиції “А я пливу” і “Одинокая” були зняті саме Паперником. Відео Наталії Могилевської “Я – весна” та знаменитий “Місяць” також справа рук Паперника.

Окрім того режисер зняв для Софії Ротару кліп на композицію “Одна калина”, а для Олександра Пономарьова – на пісню Hasta la vista, з якою співак їздив на “Євробачення” у 2003 році.

Читайте також: Загинув боєць АТО, якого вважали зниклим без вісти

Зауважимо, що Максим Паперник також знімав як телевізійні, так і ігрові фільми. Серед відомих його робіт новорічні фільми-мюзикли “Снігова королева”, “За двома зайцями”, “Дванадцять стільців”, музично-розважальне шоу “Народна зірка”, телесеріал “Недоторканні”.