fbpx
Дозвілля
Одна дівчина вийшла заміж так: в поїзді познайомилася з хорошим чоловіком, який їхав у відрядження. Дівчина була повненька і руденька, абсолютно звичайна. Але вона поводилася незвично

Одна дівчина вийшла заміж так: в поїзді познайомилася з хорошим чоловіком, який їхав у відрядження. Дівчина була повненька і руденька, абсолютно звичайна. Але вона поводилася незвично.

Сіла в потяг, дістала маленьку красиву скатертину і застелила столик. Поставила маленьку вазочку з букетиком – купила на вокзалі. Подушечку дістала вишиту. Переодяглася в теплий домашній костюмчик, вдягнула блакитні тапочки. А потім до вечері дістала рум’яні пиріжки, акуратно загорнуті в папір. І чай. Красиво накрила столик і стала пригощати попутників чаєм з пиріжками. Купе стало схоже на маленьку затишну кімнатку. Бабуся з онуком і цей чоловік пили чай, а дівчина застелила свою полку легким пледиком. Дуже затишно.

І стало тепло на серці у всіх, відлягла тривога. Так діє на людей затишок. Є затишні люди, у яких дар такий, – створювати затишну обстановку. І в затишку можна розслабитися, відчути себе краще, відчути захищеність від життєвих турбот.

Без затишку, навіть самого крихітного, немає притулку. Немає психологічного притулку.

Створити затишок не так уже й важко. Потрібні приємні маленькі штучки, без яких можна і обійтися, – але саме вони створюють затишок. Це символи затишку, краси і зручності: скатертина, подушечка, вазочка, пухнастий плед. Посуд красивий. Обов’язково потрібен шматочок природи: квіти, акваріум, навіть просто картинка з красивим видом природи. Це дуже корисно для людини, вчені це давно помітили.

Комфорт і невеликі зручності створюють затишну атмосферу. А затишок зміцнює психологічний захист, допомагає розслабитися і набратися сил. Навіть робоче місце можна зробити затишним і тільки «своїм». В своєму затишному маленькому будиночку ви будете захищені. І працювати зможете більш продуктивно.

… А чоловік в купе відчув величезну симпатію до затишної дівчині. І відчув ніжність і довіру – ці почуття пов’язані з затишком. У житті треба триматися ближче до тих, хто вміє організовувати життя і створювати атмосферу затишку навіть у купе. Це сильні духом люди, здатні протистояти хаосу і тривозі. Маленький затишок приносить великі щасливі зміни, любов і здоров’я. І так добре, коли є поруч затишна людина, від якої віє теплом…

Анна Кір’янова