fbpx
Події
Одеська Барбі показала незвичні фото з подругою-“близнючкою” (фото)

Одеська Барбі Валерія Лук’янова показала своїм шанувальникам фотосесію з подругою-“близнючкою” Світланою Бондаренко. На знімках дівчата в чорній і білій сукнях, немов інь і ян, обіймають один одного.

Під одним з таких знімків Валерія написала:

“Цікаво стало зробити на стіні опитування, якої орієнтації мої читачі? Не соромтеся, голосуйте, так як я зробила анонімне голосування”.

Фотографії були зроблені під час фотосесії в китайському місті Шеньчжень. На деяких фото дівчини позують разом з м’язистим хлопцем Денисом.

“Такий гарний і приємний хлопець, просто ідеал. У наступний приїзд в Шеньчжень вирішили разом зробити спортивний фотосет. Так що я буду намагатися, щоб не вдарити в бруд обличчям”, – пообіцяла Валерія і зазначила, що їй дуже приємно спілкуватися з такими красивими людьми.

“На перший погляд здається, що я говорю тільки про зовнішність. Але ні. Красиві вони, в першу чергу, всередині. А зовнішність в їхньому випадку – це точне відображення внутрішнього світу”, – додала дівчина.

Читайте також: 46-річна Ірина Білик, після чергової пластики, нарешті стала схожою на жінку, а не на Майкла Джексона (фото)

barbi

barbi-1

Джерело.