fbpx

Обличчя зради: колишній працівник «Азовсталі» здав окупантам місця дислокації військових на заводі

Російське видання «Известия» показало пропагандистське відео, де колишній начальник зміни з обладнання у конверторному та товстолистовому цехах заводу “Азовсталь” Олександр Чупрін детально описує всі локації, де на заводі можуть ховатися українські військові та цивільні.

“Тут йде потужний підземний тунель пішохідний, під товстолистовим цехом проходить, прямо під ним вихід йде всередину цеху, два виходи — у самому ТЛЦ. Якщо цех гарячий, то є система потужного водопостачання для охолодження обладнання та металу, і тоді обов’язково там присутні залізобетонні потужні відстійники”, – розповідає Чупрін, показуючи на карті, де саме розташовані цехи, в яких найлегше сховатися чи пересуватися по заводу.

“Щодо людських комунікацій між цехами, вони всі йдуть на нульовій позначці. Це дороги, це мости, підземних тунелів тут немає. Це єдиний підземний тунель, дуже потужний із набережною під товстолистовим цехом на основну дорогу, що йде посередині комбінату “Азовсталь” до пам’ятника, де стоїть танк”, – сказав Чупрін.

За його словами, “просидіти у цехах із залізобетонними конструкціями можна досить довго”.

Фото: Новинарня.

04/25/2022

You cannot copy content of this page