fbpx
Без рубрики
Обкладинка книги Дмитра Шепелєва про Жанну Фріске з’явилася в мережі (фото)

Твору з описом важкої боротьби Жанни з раковою хворобою телеведучий присвятив весь останній рік.
У Мережі з’явилася обкладинка книги Дмитра Шепелєва з рідкісним фото Жанни Фріске, присвяченій покійній дружині. Твору з описом важкої боротьби Жанни з раковою хворобою телеведучий присвятив весь останній рік.

Також в книзі будуть представлені спогади Шепелєва про його перше знайомство з Жанною Фріске і красивий розвиток  їхнього роману. Книга називається “Жанна. Любов і хвороба в історії життя Жанни Фріске”.

Назва книги було написано почерком Фріске, який вдалося відтворити графологу. Як епіграф Шепелєв написав: “… Я дуже сподіваюся, що дана книга дуже допоможе всім тим, хто є таким же борцем з раковим захворюванням.

Читайте також:ДМИТРА ШЕПЕЛЄВА ЗАСУДИЛИ ЗА НАПИСАНУ НИМ КНИГУ ПРО ПОМЕРЛУ КОХАНУ

Ця книга про жорстоке випробування хворобою, в один момент змінює райдужний звичний світ. І, зрозуміло, це ще й історія любові, без якої будь-яка битва втрачає сенс “. Книга буде випущена видавництвом” Ексмо “.

А в продажу вона вже в кінці листопада. Орієнтовно первинний тираж твору складе 20 000 примірників, однак працівники видавництва готові в разі необхідності додрукувати потрібну кількість книг, з огляду на підвищений інтерес аудиторії до життя відомої співачки.

34567

Джерело.

Related Post