fbpx
Події
Нові деталі зaгибeлi дитячого письменника Вакуленка під час окупації Харківщини

У Свято-Дмитрівському храмі сьогодні у Харкові попрощались з дитячим письменником Володимиром Вакуленком, життя якого обірвали російські військові під час окупації Ізюма.

Лиш тиждень тому рідним підтвердили – його тіло було в одній з могил масового поховання в Ізюмі. Експерти виявили у тілі дві кулі, російські військові викрали письменника з дому наприкінці березня, після цього живим його рідні не бачили. Батьки письменника розшукували його понад пів року.

Спочатку правоохоронці заперечили інформацію про те, що в могилі 319 був похований Володимир Вакуленко. Так 20 жовтня в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” речник прокуратури Харківщини зробив заяву про те, що під номером 319 вони виявили тіло невідомої жінки, а не Володимира.

Проте розслідувачі одного із ЗМІ здобули фото тіла письменника під номером 319, зроблене перед похованням. На ньому  прострелені документи Володимира Вакуленка та татуювання на руці, що схоже на те, що мав письменник. Нині ж ці дані про письменника підтвердила ДНК-експертиза.

Володимир Вакуленко автор понад десятка книжок для дітей. Брав активну участь у Революції Гідності, був волонтером та мав активну проукраїнську позицію.

 

You cannot copy content of this page