Без рубрики
“Обійми з ордою”-жорсткий коментар радника президента України знімку українських і російських спортсменів (фото)

Юрій Бірюков, волонтер і радник президента України Петра Порошенка, різко прокоментував резонансні фото, на яких спортсмени з України обіймаються з олімпійцями з Росії, розповідає РБК-Україна.
Він запропонував припинити фінансування таких “патріотів”, а ці гроші передати українській армії для боротьби з агресією РФ. Про це Бірюков написав в своєму блозі в Facebook.

“Дуже похмуре настрій, хочеться багато капостей наговорити про наших доблесних спортсменів. Не всіх, безумовно там є і нормальні. Але обніматися з представниками орди? Розповідати якусь муть про політику і спорт? А знаєте, що б їх підбадьорило б? Різко так ? Якби ті гроші, що виділяються на поїздку цих самих олімпійців, ні, не всіх, а любителів фоткатись з ординцями – передати в бюджет ЗСУ. Але це лише мрії”, – зазначив Бірюков.

Читайте також:В ОЛІМПІЙСЬКОМУ СЕЛИЩІ ЗІРВАЛИ РОСІЙСЬКІ ПРАПОРИ -РОЗПОВІДЬ ТА КОМЕНТАР РОСІЙСЬКОЇ СПОРТСМЕНКИ

За його словами, українцям потрібно зрозуміти, що головна проблема в нинішній війні – не Путін, а сотні кілометрів кордону з ворожою Росією.

“Друзі, це не на термін життя Путіна. Це назавжди. Ця орда – поруч. Всю решту наше життя вона буде поруч! П’яна, голодна, заздрісна, мерзенна – орда – поруч”, – пише Бірюков.

До речі, Міністерство спорту України вважає, що нашим олімпійцям не варто давати будь-які коментарі російським журналістам.

Screenshot_2

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook