fbpx
Дозвілля
Обговорюємо робочі моменти з клієнтом. Зустріч зі зрозумілих причин проводимо в кафе за обідом. Аж тут влітає свекруха і влаштовує феєричну сцену

Ми з чоловіком в шлюбі вже 5 років і весь цей час мене дістає моя свекруха. Вона постійно за мною стежить. Куди б я не ходила, вона дзвонить і питає, де я і коли повернуся додому, ходить за мною. Якщо я пішла в магазин, їй теж терміново туди треба. Ми з чоловіком живемо в її квартирі, тому вона вільно може це робити.

Вона постійно копається в моїх речах, пояснюючи це нагальною потребою. Свекруха знає мій робочий графік, і якщо я затримуюся на роботі, вона дзвонить туди і питає, де я. Моїх подруг вона теж давно вивчила, у неї є їх номери і вона іноді телефонує їм, якщо мене не може знайти. Мені це здається неприйнятним, але чоловік жартує, говорить, що не хоче ображати мати на порожньому місці.

Одного разу по роботі мені треба було зустрітися з клієнтом, чоловіком. Ми сиділи в кафе і обговорювали питання, як раптом влітає вона і починає волати на все кафе, що я неприйнятно поводжусь і не заслуговую її сина, а потім почала буквально виводити мене з кафе. Ледве заспокоївши її, я поїхала на роботу, по дорозі зателефонувавши чоловікові.

Як виявилось, він уже про все знав. Його мама накидала йому фото моєї зустрічі з незнайомцем. Наразі він збирав речі. Це була остання крапля і ми переїхали від свекрухи, але це не допомогло. Пані буквально ночувала під нашими дверима і ходила за мною назирці всюди.

Ми у інше місто виїхали. Тепер я можу ходити і не озиратись. Свекруха за чотири сотні кілометрів і не знає нашої адреси.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.