fbpx

Нумерологічний прогноз на тиждень із 31 липня по 6 серпня: грошові дні тижня

Нумерологічний прогноз на тиждень із 31 липня по 6 серпня

Грошові дні тижня: 31 липня, 03, 06 серпня

Кожного тижня є грошові дні, в які особливо важливо не втрачати можливості, що приходять, і робити різні практики на залучення фінансів.

Кошти розраховуються за допомогою нумерології і допомагають притягнути несподівані фінансові надходження для реалізації твоїх бажань.

Для активації фінансової енергії потрібно зробити практику:

У грошовий день малюєш на лівому зап’ясті 9 (обов’язково з 9 гострими кутами), представляєш певну суму грошей, необхідну виконання заповітного бажання і кажеш фразу: «Кодую себе гроші терміново!».

Як має виглядати 9:

На що направити основний фокус цього тижня?

Цей тиждень присвячений спразі творчості, пригод, яскравого інтересу та цікавості. І перший ключ до успіху – це різноманітність життя та творчості. Не зациклюйся на чомусь одному. Похмурість і повторюваність викликають у тебе таке почуття, ніби ти потрапила до пастки. Ти втратиш інтерес у лічені часи, який тут успіх!

Другий ключ твого успіху на цьому тижні – уміння зосереджуватись на тому, що ти робиш зараз. Тобі необхідно навчитися виділяти головне, інакше ти носитимешся хвилями нескінченних змін. Словом, до вітрила, який манить тебе в «похмарні дали», тобі потрібен якір, який стане «заземлювачем».

І, нарешті, третій ключ – уміння розслаблятися, перемикатися на інше. Причому перемикатися слід протилежне: з пригод на тихий домашній відпочинок тощо.

31 липня, понеділок

Останній день місяця наповнений енергією грошей та сили. Добре розпочати цей день із фінансової медитації, щоб увібрати цю енергію та направити її в потрібну сторону. Понеділок – чудовий день для різних покупок та продажів, у тому числі й великих.

У роботі сьогодні добре вводити нові продукти та оголошувати старт продажу. Давно відкладала запуск марафону за жіночністю чи ресурсністю, хотіла вийти на ринок із новим навчальним курсом?

Зараз чудовий час для цього!

Подумай, можливо, варто зробити апгрейд вже наявних товарів та послуг і тим самим збільшити їхню цінність і як наслідок ціну. Енергія дня допоможе привернути увагу та фінанси до твоїх проектів. Не упускай таку можливість!

1 серпня, вівторок

Серпень починається з чарівного слова “планування”. Цього місяця фокус уваги постійно втрачатиметься.

Щоб цього уникнути, візьми блокнот і ручку і запиши основні свої цілі. Після розбий їх на дрібніші справи і присвій кожному день, коли ти оцінюватимеш, що в тебе вийшло. Так ти зможеш підтримувати намічені плани і не загубитися в такий привабливий останній літній місяць.

У мінусі у тебе може виникати страх змін, занижена самооцінка та небажання розширюватись та масштабуватись. Зверніть увагу саме на ці аспекти. Не дай страху опанувати тебе, пам’ятай, що ти автор своєї реальності і саме ти створюєш бажане у своєму житті.

Привласни всі свої досягнення собі і підвищуй тим самим щоденно свою самоцінність. Адже ти унікальна та гідна найкращого по праву свого народження! І, звичайно ж, йди в масштаб, роби квантові стрибки і сміливо крокуй у своє професійне та особистісне зростання!

2 серпня, середа

Щоб справи йшли за планом, потрібно знайти спокійний гармонійний стан. Чим більше паніки у нас, тим більше ми здійснюємо зайвих рухів. Тому присвяти цей день упорядкуванню думок. Розберися, що відбирає даремно твою енергію, а на чому варто загострити свою увагу, що допоможе посилити тебе енергетично та збільшити твою силу, примножити ресурси та підвищити продуктивність.

Якщо є справи, з якими тобі можуть допомогти впоратися – не соромся просити допомоги. Можливо, ти теж зможеш комусь вирішити складне для цієї людини завдання. Кармічний менеджмент виходить на вершину Олімпу.

Відносись до інших так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе, допоможи іншому і тебе обов’язково підтримають у важкій ситуації і нададуть допомогу, коли ти цього особливо потребуєш.

3 серпня, четвер

Чудовий день для зустрічей та переговорів. Твоя чарівність допоможе швидше налагодити контакт. Зроби акцент на зовнішньому вигляді, класний образ додасть впевненості, і ти зможеш легко отримати бажане. У цьому тобі може допомогти професійний стиліст чи подруга, яка ловить тренди та завжди на стилі.

Не забувай про романтику! Сьогодні чудовий день для сюрпризів. Вияви уяву і порадуй кохану людину, влаштувавши незабутній вечір.

Одягни найкрасивішу сукню або костюм, зроби дивовижний макіяж, елегантну зачіску і повечеряй у улюбленому ресторані, насолоджуйся атмосферою та смачною стравою, отримуй задоволення від кожного процесу та дії. У цьому є суть жіночої природи. Повір, на такий стан притягнуться гідні представники протилежної статі.

4 серпня, п’ятниця

П’ятниця – день наполегливої роботи. Заплануй найскладніші справи саме сьогодні. Енергія дня допоможе швидше їх вирішити. Не піддавайся негативним думкам і не знецінюй себе та свою працю.

Якщо щось тебе лякає чи гальмує, постарайся знайти, звідки росте цей страх і пропрацюй його, вивчивши з усіх боків. Іноді нам просто страшно зробити перший крок, але як тільки він зроблений, страхи розбиваються вщент.

Хороший день для змін звичок, відмова від старого та зжитого на користь нового та надихаючого. Ти можеш відчувати тиск і нерозуміння з боку сім’ї та сімейних традицій. Постарайся не піддаватися емоціям і нікого не звинувачувати за страх змін.

Часто здається, що чіплятися за традиції спокійніше та безпечніше. Але традиції можуть гальмувати нас та заважати розвиватися. Тож сміливо впроваджуй нове у цей день!

5 серпня, субота

Солодка субота. Дозволь поніжитися собі в ліжку та нікуди не поспішати, якщо ти цього хочеш. Завдання на сьогодні – відновлення сил та спокою. На шляху до мети важливо не забувати планувати відпочинок та перепочинки. Потіш себе приємними процедурами або просто поваляйся з улюбленою книжкою.

Сьогодні добре мріяти. Не заганяй себе в рамки, дай фантазії розігратися і уявити так, як хочеться, до дрібниць. Нехай твій внутрішній візуал тріумфує! Відчуй які емоції викликають твої мрії. Не треба сьогодні нічого планувати. Просто розслабся і поринь у світ фантазії.

Але після я тобі рекомендую виписати на папір все, що ти помріяла і покласти в конверт і рівно через рік, 6 серпня відкрити його і з цікавістю прочитати та зіставити наскільки твоє реальне життя, твої цілі та мрії здійснились. Що зроблено, реалізовано, а що можна додати для втілення у новому році.

6 серпня, неділя

Сьогодні чудовий день для генерального прибирання. Важливо іноді чистити свій простір для нової енергії та ідей. Сміливо викидай старе, зламане і просто непотрібне – всі ці речі тільки витягують із тебе сили! Зроби таке генеральне розхламлення всього свого як внутрішнього, так і зовнішнього простору.

Також сьогодні добре активізувати творчу енергію. Відвідай творчу студію або онлайн майстер-клас та створи свій невеликий шедевр. Привнеси до свого життя крапельку нового. Доторкнися цього завершального першого тижня серпня дня до мистецтва: театр, опера, мюзикл, музей, виставка – все, що хоче душа, до чого вона тягнеться, те й впроваджуй.

Через спілкування з творчими людьми, чи то художники, письменники, поети, артисти, актори та ін. ти також зарядишся потужною енергією творчості та натхнення, яку зможеш втілити у власних проектах.

You cannot copy content of this page