fbpx
Дозвілля
Новина мене не просто приголомшила, спочатку я й не повірила у почуте. Погодьтесь у тридцять років дізнатись таку родинну таємницю і залишатись спокійною, теж не просто. Але тепер я іншими очима подивилась на батька

Завжди здавалося, що моя сім’я показова: мати і батько один від одного в захваті, обом за п’ятдесят, а вони за ручку ходять, як підлітки. Він її з роботи зустрічає, з квітами часто, іноді веде гуляти, качечок годувати або в кіно. Намилуватися на них не можу, з дитинства мріяла про таку ж сім’ю.

Вони ніколи, навіть голос одне до одного не підвищували. Вони разом готують, а іноді на вихідні їдуть – кажуть, що до друзів, але у брата подруга в готелі працює на околиці міста, вона і розповіла нам, до яких друзів вони їздять. Романтику, каже, влаштовують, знімають номер, свічки, ігристе замовляють і так далі.

Здавалося б, не сім’я, а ідеал. Але нещодавно я дізналася історію нашої родини. І, знаєте, пишатися стала ще більше.

Виявляється, моя старша сестра (всього нас троє, я – молодша) – не дочка нашого батька. Мама її привела у світ, а через рік батько дитини пішов. Зовсім. Просто зник, хоча там любов була просто казкова. Мама заради нього з сім’єю своєю відносини зіпсувала, навчання залишила, в інше місто поїхала, і що в результаті? Коли з’явилася дитина, він просто зник.

Мамі довелося самій, в чужому місті, без копійки грошей і знайомств ростити мою сестру. Сестрі було півтора року, коли мама познайомилася вже з моїм батьком. Вона на той момент в ясла влаштувалася працювати, туди ж дитину прилаштувала. А батько мій у садочку щось лагодив.

Познайомилися. Він відразу закохався. Каже, довго ходити навколо не хотів – через місяць маму заміж покликав. Вона погодилася – виходу не було, розуміла, що одна з дитиною не зможе. Коли він маму з дитиною малою на руках привів з родиною знайомити, там таке почалось. Але тато нікого не послухав, пішов всупереч усьому і всім. Його, навіть друзі не підтримували.. І мама його не любила – говорила прямо. А він усе одно узяв її за дружину.

Але, як то кажуть “стерпиться, злюбиться”. Вона пішла за нього з вдячністю, а в підсумку полюбила, знайшла в ньому свою долю, у них вийшла чудова сім’я, де всі діти – рідні.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.