fbpx

Новий вид доріг з’явиться в Україні

Верховна Рада підтримала за основу у першому читанні законопроект №4647 “Про внесення змін до закону “Про автомобільні дороги” щодо автомобільних доріг оборонного значення”.

За документ проголосували 237 парламентарів. Так, визначається, що автомобільними дорогами оборонного значення є автомобільні дороги, необхідні для забезпечення оборони і безпеки України, з’єднання військових та інших спеціальних об’єктів, призначених в умовах воєнного часу для військових перевезень, евакуації населення, перевезень, пов’язаних з евакуацією вантажів, народногосподарських перевезень, пише expres.ua.

З метою забезпечення оборони і безпеки України автодороги незалежно від їхньої форми власності та значення можуть бути віднесені до автомобільних доріг оборонного значення.

Віднесення дороги до автодоріг оборонного значення не є підставою для обмеження руху транспортних засобів такою дорогою, за винятком випадків її використання в період дії воєнного стану.

Підкреслюється, що порядок використання автодороги оборонного значення та її відновлення в період дії воєнного стану, проведення заходів щодо її технічного прикриття, а також перелік таких доріг затверджуються Кабінетом міністрів України.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року ВР підтримала в другому читанні законопроект №4014 “Про внесення змін до закону” Про джерела фінансування дорожнього господарства України “щодо вдосконалення механізму фінансування дорожньої галузі”.

Читайте також:  В Україні припинили продавати одну з найдешевших моделей авто

Джерело.

You cannot copy content of this page