fbpx
Події
Новий Top Gear провалився на телебаченні

Шоу про автомобілі відзначилося рекордно низькими переглядами.

Оновлене шоу про автомобілі Top Gear з новими ведучими відзначилося рекордно низькими переглядами на телеканалі BBC2, повідомляє The Guardian.

Другий епізод телепрограми зміг завоювати увагу лише 2,8 мільйона глядачів, що на третину менше від першого випуску нового Top Gear, що втримав біля екранів 4,3 мільйона британців.

Ця цифра є рекордно низькою за останнє десятиліття випусків Top Gear. Вона навіть нижча від прем’єрного показу шоу з Джеремі Кларксоном і Річардом Хаммондом в 2002 році (Джеймс Мей приєднався до команди пізніше), що зібрав аудиторію в 3,1 мільйон.

Кріс Еванс, один з нових ведучих, пояснює цю ситуацію зміною підходу до перегляду телевізійних програм. За його словами, інтернет-аудиторія тепер настільки ж значна, як і телевізійна, а перший епізод за тиждень після показу зміг збільшити кількість своїх глядачів до 9 мільйонів.

У будь-якому випадку, падіння кількості глядачів між показами першого і другого епізоду програми явище дуже рідкісне для телебачення, оскільки прем’єрні випуски завжди привертають величезну увагу преси.

Нагадаємо, знамените тріо ведучих Кларксона, Хаммонда і Мея залишили BBC після скандалу з побиттям Кларксоном продюсера. Тепер екс-ведучі Top Gear запускають онлайн-проект і працюють над автомобільним шоу для Amazon.

Джерело.

facebook