fbpx

Новий рік в повітрі. Застряглі в ОАЕ українці судитимуться із туроператором (відео)

Три доби українські відпочивальники не могли вилетіти з Об’єднаних Арабських Еміратів. За офіційною версією, на перешкоді рейсу був туман, але самі пасажири нарікають на туроператора і збираються йти до суду.

Через таку затримку зіпсованими виявився не лише відпочинок за кордоном, але й святкування Нового року, адже його довелося зустрічати на борту, а родичам і друзям – у залі очікування аеропорту “Жуляни”. Вирішити ситуацію допомогло втручання українського консульства: 31 грудня з Дубаї до Києва вилетіло одразу два літаки. Перший з них сів у столиці України о 3:30 ранку 1 січня.

Люди були щасливі врешті опинитися на рідній землі. Кажуть, хоч і пили в повітрі шампанське та їли шоколад, все ж, такий Новий рік не рекомендують – значно ліпше святкувати на землі та з рідними людьми. За свій зіпсований відпочинок люди планують судитися з туроператором – компанією Join up. “Вони знають, що ми не полетимо ні сьогодні, ні завтра, і постійно годують нас: завтра-завтра”, – обурена киянка Марина Лук’янова.

Версію, що вилетіти не могли через негоду Марина відкидає, адже інші рейси в аеропорту не скасовували. “Всі інші рейси відлітали – на Катар, у Саудівську Аравію, в Пакистан”, – каже вона. Всіх туристів із ОАЕ цими літаками не вивезли, вже четвертий рейс знову почали переносити на пізніші строки.

Читайте також: “На українців чекає шок”, – дипломат дав прогноз на 2017 рік

Джерело.

You cannot copy content of this page