fbpx
Перейти до вмісту

Новий рік 2023: що приготувати та подати на святковий стіл

Новий рік 2023: що приготувати та подати на святковий стіл
2023 пройде під покровительством Темного Водяного Кролика. Тварина дуже спокійна і добра, проте сердити її точно не варто.

Тому варто розібрати перелік продуктів, які сподобаються Кролику.

Капуста
Капуста – це ідеальне рішення на новорічний стіл. Мало хто знає, але капуста – це символ успіху, значення якого часто применшують. Можна згадати ключовий факт: лелека не просто так приносить дітей у капусту. Також Кролик обожнює капусту, тому цей овоч можна назвати чудовим рішенням.

Можно використовувати:

Білокочанну

Пекінську.

Цвітну капусту.

Брокколі.

З капусти можна приготувати:

салати;

закуски;

використовувати як доповнення для птиці, риби чи м’яса.

Мало хто знає, але цвітну капусту можна приготувати навіть на грилі, в Мережі є десятки рецептів з приготування.

Груші та яблука

Груші та яблука можна подавати на стіл у чистому вигляді. А хіба не існують способи приготування цих фруктів? Можна згадати кілька варіантів.

Приготування на грилі.

Смаження на сковороді.

Запікання в духовці та багато іншого.

А якщо трохи поринути у символізм, стане зрозуміло, що груші та яблука у багатьох культурах виступають символом довголіття.

Цитрусові

Цитрусові можна назвати універсальним рішенням. Звичайно, Кролик навряд чи потішиться цитрусовим, адже він їх не любить. Але якщо мислити раціонально, то цитрусові мають бути на святковому столі.

Можна сміливо використати:

Мандарини.

Апельсини.

Грейпфрути.

Помело й інші.

За допомогою цитрусових просто виконувати сервірування столу чи подавати самостійно. Також можна зробити натуральні соки із цитрусових. Ще один варіант застосування – це заправка для різноманітних напоїв та страв.

Гранат
Гранат більшість людей сприймає як новорічний фрукт. Користь та її смакові якості нікого не зможуть залишити байдужими. Із гранату можна приготувати різні страви. Зернятка мають незвичайний смак, тому поєднання з багатьма продуктами зможе здивувати. Можна просто почистити гранат і поставити його на стіл, у цьому не буде жодної помилки.

Морепродукти
2023 року варто відмовлятися від червоного м’яса. Багато хто може поставити запитання: а як обійтися без м’ясних продуктів на Новий рік? Звичайно, якщо не буде м’яса на столі, він може здатися надто бідним, але завжди можна знайти інші варіанти. Фахівці у 2023 році рекомендують використовувати морепродукти. Можна згадати кілька варіантів.

Риба.

Раки.

Омари.

Устриці.

Ікра та багато іншого.

Кролик зовсім не проти поласувати рибою. Головне – відмовлятися від кролятини, яловичини та свинини.

Позначки:

You cannot copy content of this page