fbpx

Новий рекорд. Український стартап Grammarly залучив $110 млн інвестицій

Український стартап Grammarly став першим, заснованим в Києві, який залучив $110 в рамках публічного раунду. Про це повідомляє AIN.UA.

Grammarly – інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки граматики, заснований на технологіях штучного інтелекту. Додаток підвищує якість письмового спілкування, враховуючи індивідуальний стиль користувача і його комунікативні цілі, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично і структурно правильним.

Провідним інвестором в рамках раунду став фонд General Catalyst, в раунді також взяли участь IVP і Spark Capital. Залучені кошти планують направити на прискорення зростання компанії. Примітно, що це перша інвестиція в стартап – до цього Grammarly не залучали сторонніх коштів.

“Ми вибрали групу інвесторів, що мають успішний досвід роботи в сфері створення провідних високотехнологічних компаній, а також інтернет-компаній, орієнтованих на кінцевих споживачів. Досвід і ресурси інвесторів сприятимуть прискоренню зростання компанії в найближчому майбутньому”, – кажуть в Grammarly.

Стартап заснували кияни Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер в 2009 році. Перша версія продукту була створена в Києві. На сьогодні команда Grammarly становить понад 100 осіб, а кількість щоденних активних користувачів – 6,9 млн.

Читайте також:  SIM-карту в Україні можна буде купити за новими правилами: подробиці

За даними представників компанії, тільки в квітні поточного року Grammarly запропонував більш ніж 14 млрд удосконалень до текстів. Штаб-квартира Grammarly знаходиться в Сан-Франциско, не так давно компанія відкрила свій третій офіс в Нью-Йорку.

До 2015 року сервіс був доступний за передплатою, а в 2015-му перейшов на модель freemium, після чого, за слова засновників компанії, кількість користувачів Grammarly стало рости експоненціально.

Джерело.

You cannot copy content of this page