fbpx
Події
Новий хіт російської пропаганди: придумали історію, що “диверсанти” хотіли підірвати аеропорт

Російська пропаганда каже, що “диверсанти” хотіли підірвати в Криму ще й аеропорт

Російські ЗМІ поширюють інформацію про те, що затримані в окупованому Криму так звані диверсанти мали намір підірвати ще й аеропорт.

На відео запису допиту, опублікованого пропагандистським телеканалом “Росія 24”, допитуваний Ридван Сулеманов розповідає, як 29 липня в Сімферополі “відвідав центральний автовокзал і аеропорт, де знайшов чотири місця для перспективної закладки саморобних вибухових пристроїв і докладно описав їх”.

Читайте також: ФСБ оприлюднила відео допиту “українського диверсанта” Панова (відео)

Також з’явились фрагменти запису допиту затриманого 11 серпня Андрія Захтея, який заявив, що перевозив “диверсантів” і їх вантаж по території Криму. Він нібито зізнався, що готував теракти за наказом української розвідки.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Росії заявила, що начебто запобігла теракту у Криму, який готували українські диверсанти. В СБУ відкидають такі звинувачення. Пізніше джерела повідомили, що 7 серпня п’яні російські військові розстріляли цивільний автомобіль у Криму.

11 серпня Петро Порошенко доручив привести в посилену бойову готовність всі підрозділи в районах адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Читайте також: “Нєх#й шастать! Дорогі земляки, що ви коїте?”, – голова Херсонської ОДА Гордєєв закликав українців не їздити в Крим (відео)

Джерело.