fbpx
Дозвілля
Новоспечена дружина Тарабарова похизувалася медовим місяцем у Римі (фото)

Одразу після весілля артистка вирушила у романтичну подорож.

Українська співачка Світлана Тарабарова, яка днями вийшла заміж, одразу після святкування вирушила у медовий місяць. Разом із чоловіком, музичним директором Олексієм Бондарем, Світлана поїхала до Риму.

За словами артистки, побувати у столиці Італії було її давньою мрією

Читайте також:СВІТЛАНА ТАРАБАРОВА ВЖЕ ВИЙШЛА ЗАМІЖ І ПОКАЗАЛА ЧОЛОВІКА-КРАСЕНЯ,ЯКИЙ СТАРШИЙ ЗА НЕЇ НА 14 РОКІВ (ФОТО)

З’явилися перші фото з весілля Тарабарової “Я мріяла потрапити до Риму… Мріяла почути, як буркотить вода у фонтані закоханих, у Fontana di Trevi.. Але я навіть не мріяла, що буду тут зі своїм коханим чоловіком та ще й у весільній подорожі… Я на сьомому небі”, – написала Тарабарова у фотоблозі.

Судячи з фото в Instagram співачки, вони з коханим вже встигли побачити Колізей, а також пройтися Капітолійською площею.

Нагадаємо, Світлана Тараброва вийшла заміж цього вівторка, 11 жовтня. Обранцем артистки став її директор Олексій Бондар. Пара відсвяткувала весілля в одному з розкішних ресторанів Києва.

#Colosseum #Rome 🇮🇹 дух захватывает..

Світлину опубліковано користувачем Светлана Tarabarova (@tarabarova)

Я мріяла потрапити до Риму.. Мріяла почути, як буркотить вода у фонтані закоханих, у Fontana di Trevi.. Але я навіть не мріяла, що буду тут зі своїм коханим чоловіком та ще й у весільній подорожі 😂🙌 … Я на сьомому небі❤️ Мрії здійснюються разом із @feeriamandriv , разом із @igor_feeria P.S.: є традиція – кидаєш монетку у фонтан і ти обов’язково повернешся до Риму.. ❤️ Ми свою кинули… разом… #РимськіКанікули #тарабарова #honeymoon

Світлину опубліковано користувачем Светлана Tarabarova (@tarabarova)

Джерело.

Реклама