fbpx
Столиця
Нові подробиці справи жінки, яка кинула дітей без їжі: горе-матері може загрожувати довічне

Горе-матері, 20-річній Владиславі, яка на 9 днів залишила без нагляду і їжі своїх дітей, може загрожувати довічне ув’язнення, пише сайт “Сегодня”

У прокуратурі Києва повідомили, що до вчорашнього дня дівчина звинувачувалася в тому, що залишила дітей в небезпеці, а тепер в їх навмисному вбивстві.

Нагадаємо, Владиславу, уродженку Миколаївської області, затримали в кінці листопада минулого року. Вона на 9 днів закрила в квартирі без їжі і води дворічну доньку Аню і однорічного сина Данила, а сама поїхала до коханця, від якого в жовтні минулого року народила дочку Софію. За відсутності матері маленький Данило помер від голоду через шість днів, а Аня змушені була просидіти в квартирі з тілом брата цілих три дні. Маленьку в несвідомому стані забрали до реанімації.

Читайте також: Бабцю, а де лікарня?: Шахраї слізливими історіями видурили значну суму в пенсіонерів

Як заявила на допиті Владислава, вона не знала, що діти можуть померти.

“Слідство встановило, що дівчина усвідомлювала наслідки їх девятидневного голодування і могла повідомити рідним, де і в якому стані вони знаходяться, але навмисне і цілеспрямовано цього не зробила”, – повідомили в прокуратурі, додавши, що підозрювана утримується в Лук’янівському СІЗО. Що ж стосується маленької Софії і Ані, то дівчаток забрали в патронатну сім’ю в грудні минулого року.

“Приймальної сім’ю для дівчаток будуть шукати тільки в тому випадку, якщо суд прийме рішення про позбавлення батьків їхніх прав”, – розповіли нам в Голосіївській РДА.