fbpx
Дозвілля
Нові фото з весілля донечки Яроша

Лідер Національного руху “Державницька ініціатива Яроша” Дмитро Ярош на вихідних видав заміж свою середню дочку Ірину. Подія проходила протягом двох днів на дачі мера Дніпра Бориса Філатова.

“Сьогодні видали заміж Іринку. Наречений приїхав з Авдіївки. На весілля. Хороший день з хорошими людьми. Шановні світські журналісти, інформую, що весілля дочки пана Яроша пройшло в сімейному колі у мене на дачі. Просто тато не нажив грошей на кафе. Чергове розчарування”, – написав на своїй сторінці в Facebook мер Дніпра Філатов.

Доньці Яроша Ірині 20 років і вона навчається і працює в Дніпрі. Дівчина також повідомляла. що служить в батальйоні батька. Філатов спростував всі звинувачення в тому, що Ярош не виправдав надій тих, хто в нього вірить. Він стверджує, що Ярош проводить багато часу на фронті і вже цим не може розчарувати. Філатов впевнений, що народний депутат не зрікся ідеї свого життя і продовжує нею слідувати. Також мер Дніпра написав, що на другий день весілля волонтер Мочанов розповідав анекдоти, а Ярош задумливо сидів і слухав.

“Чому я люблю цю компанію? Тому, що їм нічого від мене не треба. Ні посад, ні підрядів, ні підтримки, ні допомоги. Їх цікавить Україна. Всього лише”, – додав він.

Читайте також: СКРОМНЕ ВЕСІЛЛЯ ДОНЬКА ЯРОША ВІДСВЯТКУВАЛА НА ДАЧІ (ФОТО)

дочка Яроша

весілля дочки ЯрошаДжерело.

Реклама