fbpx
Події
Нові арешти майна Віктора Медведчука та Оксани Марченко

13 квітня суд арештував ще 154 об’єкти рухомого і нерухомого майна сім’ї кума Путіна Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Державне бюро розслідувань оприлюднило інформацію про арешт майна сім’ї Медведчука, а саме 26 автомобілів, 30 земельних ділянок, 23 будинки, 32 квартири, 17 паркомісць та моторна яхта.

Під арешт потрапили частки в статутних капіталах у 25 компаніях, бенефіціарним власником яких є Віктор Медведчук чи його дружина Оксана Марченко. За даними ДБР, рішення у справі виніс Личаківський районний суд Львова.

Раніше слідчі ДБР та прокурори Офісу генерального прокурора через суд арештували яхту та інше нерухоме майно Медведчука.

Рішення виніс Херсонський міський суд Херсонської області 9 квітня. Суд наклав арешт на одне з суден, що, згідно з документами, які є в наявності Служби безпеки України, належить Віктору Медведчуку.

“Тож в межах даного кримінального провадження досліджуються обставини неодноразового порушення екіпажем порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї”, – зазначили у спецслужбі.

Фото: скрін.

04/14/2022