fbpx
Дозвілля
“Нове правило – усіх артистів перевіряють на позицію.” – Марія Машкова розповіла, чому перервала роботу з усіма російськими проектами

Дочка відомого російського актора Володимира Машкова, котрий активно підтримує війну проти України, Марія Машкова розповіла чому перервала учась в усіх російських проектах.

Відомо, що Марія Машкова вирішила не продовжувати роботу в Росії одразу після початку війни проти України і висловила свою незгоду з політикою президента РФ Володимира Путіна.

Про ті події Марія розповідає так:

“Мені зателефонували представники проєкту з Росії і сказали, що зараз нове правило на державних каналах – усіх артистів перевіряють на позицію. Кожного.

Я подумала: “Ну, це все”. Я зрозуміла, що мені доведеться відмовлятися.

У контрактах є пункт про форс-мажорні обставини. Туди входить війна. Ну у Росії війни немає, можуть докопатися, що це “спецоперація”. Подивимося, що буде. Можуть подати на мене до суду”.

За словами актриси, вона не має майна в Росії, яке могли б забрати.

Також Марія процитувала слова російського соціолога Григорія Юдіна, який заявив, що суть пропаганди – переконати людину, що нічого не треба робити.

“А будь-яка пасивність – це все. Ми скочуємося у тотaлітaрний режим. Я не знаю, може, вже скотилися. Але гірочкою точно їдемо” – запевняє Марія Машкова.

Миру нам усім!