fbpx

Nissan розробляє унікальний автомобіль, що працює на горілці

Автомобіль буде споживати C2H5OH, але не через двигун внутрішнього згоряння

Японська компанія Nissan оголосила про те, що в її надрах ведеться розробка автомобіля, який працює на водневих паливних елементах, але при цьому машину не потрібно заправляти воднем. Вона споживає тільки етиловий спирт. Стверджується, що перед нами перший в світі проект такого роду, передає видання Авто.mail.ru.

Ідея в тому, щоб виробляти водень прямо на борту за допомогою спеціальної установки. Крім етанолу, цій машині для генерації водню потрібно тільки повітря, ну а вихлоп – “нульовий”, з погляду екології.

Читайте також: Автомобілі з іноземною реєстрацією: оголошено 2-тижневу “амністію”

Примітно, що ця силова установка не надто вимоглива до міцності рідини, яка заливається. Можна заправлятися практично чистим спиртом (96%), а можна сумішшю спирту і води. Тобто, в теорії це може бути горілка. У всякому разі виробник робить ставку на спирт саме з натуральної сировини.

Етанол в потрібних для транспорту кількостях вже широко виробляється в Північній і Південній Америці. Сировиною для нього виступають цукрова тростина і кукурудза.

Поки невідомо, яка модель першою отримає таку екзотичну силову установку. Не виключено, що Nissan створить окрему модель, як це вийшло з електромобілем Leaf.

Читайте також: На Київщині протестували якість пального на АЗС відомих брендів (інфографіка)

Джерело.

You cannot copy content of this page