fbpx
Авто
Nissan презентував стильний концепт седана на автошоу в Детройті

У салоні переважає шкіра і декоративні елементи з дерева, які продовжують тему емоційної геометрії.

Японська компанія Nissan презентувала стильний концепт седана з чотирма дверима на Північноамериканському міжнародному автосалоні в Детройті. Концепт Nissan VMotion 2.0 демонструє майбутнє дизайну, комфорту та продуктивності автомобілів бренду. Таким чином, седану подарували абсолютно новий вигляд, який дизайнери назвали емоційною геометрією. Даному дизайну властиві характерні лінії і вигини, а також агресивний передній бампер, повідомляється в офіційному прес-релізі, передає NV.

Дизайн інтер’єру є не менш вражаючим, ніж екстер’єр. У салоні переважає шкіра і декоративні елементи з дерева, які продовжують тему емоційної геометрії. Приладова панель з’єднана з мультимедійною системою в одному горизонтальному дисплеї, де також встановлена інноваційна акустична система Bose UltraNearfield. Крім того, слід зазначити, що концепт оснащений автопілотом ProPILOT.

Інформацію про силову установку Nissan VMotion 2.0 інженери вважали за краще не розкривати, але можна припустити, що під капотом буде встановлений електричний двигун, оскільки в січні на Міжнародній виставці споживчої електроніки компанія представила проект розвитку Nissan Intelligent Mobility, націлений на створення максимально екологічних автомобілів.

Читайте також:  Міністр інфраструктури заявив про початок транспортного діалогу з ЄС

facebook