fbpx
Дозвілля
Ніна Матвієнко порадувала публіку свіжим знімком з онукою

Народня артистка України щаслива бути бабусею для своєї внучки-тески.

У січні поточного року Ніна Матвієнко знову стала бабусею, але яке ж було її здивування тим, що Антоніна і її майбутній чоловік назвуть дитину, як бабусю. Тоня розповідала в своєму інтерв’ю, що її мама довго не могла в це повірити, але потім, коли вони показали їй свідоцтво про народження, де було вказано ім’я і прізвище дівчинки, вона нарешті повірила і дуже зраділа. Як з’ясувалося, Тоня і Арсен дали своїй доньці ім’я і прізвище її знаменитої бабусі.

Подружжя Матвієнко частенько балує публіку свіжими фотографіями з сімейного альбому, правда, особу піврічної Ніни все ще приховують від громадськості. Цього разу Антоніна Матвієнко виставила в Інстаграм фото, на якому її мама і молодша дочка граються від душі. Підписала вона це фото так: “Ніна Матвієнко танцює з молодшою Ніною Матвієнко))”.

Шанувальники обох співачок не пошкодували компліментів, а також відзначили, що в свої 68 років Ніна Матвієнко виглядає чудово.

Читайте також: ЗАКОХАНІ ТА РОМАНТИЧНІ: МАТВІЄНКО ТА МІРЗОЯН ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ПОЧУТТЯ У НІЖНІЙ LOVE-STORY

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Арсен Мірзоян відвіз майбутню дружину і своїх дітей в Карпати , де вони не тільки відпочивають, а й весело проводять час один з одним, набираються сил і позитивних вражень.

matvienko

Джерело.