fbpx

Німеччина почала активну боротьбу проти фіктивних шлюбів: влада проводить рейди

Німецька влада рішуче налаштована на боротьбу з фіктивними шлюбами, укладеними з метою отримання посвідки на проживання в ЄС. Повідомляє immigrant.today.

Вранці, 12 вересня, сотні німецьких поліцейських провели десятки рейдів в пошуках пар, які, як вважають, уклали фіктивні шлюби, щоб «чоловіки» отримали дозвіл на проживання в Європейському Союзі. У Берліні, Потсдамі, Франкфурті та Герлице був проведений обшук в 41 квартирі.

У результаті були затримані 1 чоловік 50 років і 4 жінки у віці від 46 до 64 років. При цьому німецька влада заявила, що знає щонайменше 70 випадків, пов’язаних з одним і тим же злoчинним угрyпованням, що займається укладанням фіктивних шлюбів з метою отримання посвідки на проживання в ЄС.

За останні місяці – це другий великий рейд проти шахрайства з візами. У червні 2017 р німецька поліція провела опеpації з виявлення «підроблених батьків» – німецькі чоловіки за гроші надають свої імена в свідоцтвах про народження дітей, народжених іммігрантами з В’єтнаму, Африки і Східної Європи. Дітям автоматично надавалося громадянство Німеччини, що дозволяє їх матерям вимагати дозволу на проживання в Німеччині.

Читайте також: У Чехії вбuли 28-річного українця

За оцінками влади, близько 5 000  помилкових заяв про батьківство виробляються щороку. Однак їх складно переслідувати в судовому порядку, оскільки поліція не може замовити тести ДНK і повинна дотримуватися суворих правил при дослідженні особистого життя підозpюваного.

You cannot copy content of this page